Залиште номер телефону та експерт зв'яжеться з Вами найближчим часом
Політика конфіденційності
Виберіть валюту: USD
Вибір напрямку
виберіть дати початку туру
Кількість ночей
+/-2
виберіть кількість туристів
+
фільтр
Виберіть потрібні параметри
Гарячі тури в останню хвилину
Показати більше турів
Хочете я допоможу Вам заощадити мінімум 500 $ і три години Вашого часу на пошуку туру?
Досвід
3 роки
Відвідала
6 країн
Відправила

244

туриста
Кращий результат
бронювання

31

хвилина
Проінспектувала

133

готеля
таня
Хочете я допоможу Вам заощадити мінімум 500 $ і три години Вашого часу на пошуку туру?

Дайте відповідь на 4 простих питання і дізнайтеся, де Ваш відпочинок буде незабутнім

Останні новини
Читати повністю
Як отримати авторську екскурсію в Єгипті Безкоштовно?
Купуйте тур до 22 лютого та Гарантовано отримайте одну із трьох авторських екскурсій в Єгипті Безкоштовно! Зробіть Ваш відпочинок незабутнім ;)
09.02.2019
414
Читати повністю
НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ В МЕКСИЦІ
Мексика - це набагато більше, ніж чудові пляжі і розкішні готелі. Насправді, Мексика може запропонувати таке розмаїття всього, що Вам буде досить важко вмістити все в одну поїздку. Тому, ми поділимося з Вами всім кращим, щоб допомогти запланувати ідеальний відпочинок.
11.02.2018
51
Читати повністю
6 ПРИЧИН ПОЛЮБИТИ ТУРЕЧЧИНУ
Туреччина є одним з найпопулярніших напрямків серед українських туристів. І легко зрозуміти чому. Ось 6 причин, за якими, як ми вважаємо, Ви закохаєтесь в цю країну.
26.01.2018
32
Читати повністю
ПУТІВНИК ВІДПОЧИНКУ У БОДРУМІ
Бодрум в Туреччині - місто крайнощів - від руїн одного з семи чудес стародавнього світу, до ексклюзивних вечірок, відвідуваних багатими і знаменитими. Вдень Ви можете досліджувати вражаючі археологічні пам'ятки, засмагати на золотих піщаних пляжах Тургутреіс або Альтінкума, також побалувати себе масажем в традиційному турецькому хамамі. А вночі, насолодіться шведським столом з морепродуктами в місті Ялікавак, потім вдягніть Ваше святкове взуття і вирушайте в міста Гумбет або сам курорт Бодрум, щоб провести ніч, яку ви не забудете!
15.01.2018
35
Читати повністю
5 ПРИЧИН ОТПРАВИТСЯ НА КУБУ ЗИМОЙ
Многие из нас любят летать на отдых зимой, чтобы избавится от зимней грусти, и Куба станет отличным выбором для этого. Если Вам больше по душе бело-песчаные пляжи, а не заснеженные улицы, вот почему стоит выбрать именно Кубу.
12.01.2018
27
Читати повністю
ЛУЧШИЕ ПЛЯЖИ СРЕДИЗЕМНОМОРЬЯ
Средиземноморье охватывает 23 страны. Кипр, Греция, Испания и Турция – всего несколько направлений этой прекрасной части мира.
У каждой страны есть своё отличие, но у них есть и кое-что общее, и это идиллические пляжи, которых тысячи на средиземноморском побережье. От чёрных и красных вулканических песков Санторини и золотых пляжей Турции до сверкающе розовых и чисто белых песков Греческих островов, пляжи Средиземного моря разнообразны и потрясающе красивы.
11.01.2018
37
Читати повністю
5 ПРИЧИН ВЛЮБИТЬСЯ В КИПР
Мы все хотим запоминающийся отпуск, так почему бы не выбрать направление, которое даст нам это? Кипр – это место, где Вы можете провести своё время, расслабляясь у бассейна или исследуя археологические раскопки, а по вечерам наблюдать за заходом солнца или танцевать всю ночь напролёт. Всё ещё не убедили? Вот несколько причин, почему мы уверены, что Вы влюбитесь в Кипр.
11.01.2018
22
Смотреть все новости